UŞAK 27°C
Az Bulutlu

Vali Yavuz ” Emniyet teşkilatımız halkımızın huzur ve güvenliği için fedakarca çalışmaktadır”post_views_couxk Görüntüleme

kategorisinde, 10 Nisan 2015 - 19:34 tarihinde yayınlandı

KUTLAMA POLİS

Vali Seddar Yavuz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’i ziyaret ederek Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümünü kutladı.

Ziyarette konuşan Vali Seddar Yavuz, “Yurdumuzun her köşesinde halkımızın huzur ve güvenliği için fedakarca çalışan Polis Teşkilatımızın 170. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize huzurlu bir yaşam ve görevi başında bulunan emniyet mensuplarımıza kazasız, belasız görevler diliyorum. Bazı görevler gerektiğinde insanın seve seve canını feda edeceği görevlerdir. Aziz milletimizin böylesine fedakar evlatları sayesinde bizlerde bu topraklarda hür ve bağımsız şekilde yaşıyoruz” dedi.

Uşak’ın huzurlu bir kent olduğunu belirten Vali Yavuz, “İlimizi daha da huzurlu bir hale getirmek için emniyet müdürümüz ve emniyet mensuplarımız özverili bir şekilde çalışmaktadır. Bu özverili çalışmalarından dolayı başta emniyet müdürümüz olmak üzere tüm emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum. 14 aydır Uşak’ta görev yapıyorum. Bu süre zarfında Uşak halkının emniyet ve asayiş konularında çok hassas ve iş birliğine açık olduğunu gördüm. Emniyet ve asayiş hizmetlerinde başarı halkımızın desteği ve iş birliği ile mümkündür. Uşak halkına emniyet teşkilatımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER