UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

VALİ OKUR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYORpost_views_couzi Görüntüleme

kategorisinde, 17 Eylül 2015 - 15:36 tarihinde yayınlandı

VALİ

Bakanlar Kurulu’nun 03 Ağustos 2015 tarihli ve 2015/7991 Sayılı Kararnamesiyle Uşak Valiliğine atanan Vali Ahmet Okur’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Vali Ahmet Okur’u bugün, Adalet Komisyonu Başkanı İbrahim İlhan, Banaz Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Uşak Kalemder ve Hayrat Vakfı Başkanı Mustafa Yankın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜMSİAD Başkanı Muhterem Balta ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün, Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar, Bölme Belediye Başkanı Metin Tozlu, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Afyonkarahisar İl Müdürü Ali Fuat Gölbaşı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Vali Okur hayırlı olsun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ettiği açıklamasında şunları ifade etti: “Uşak İlimizde devletimize ve milletimize Vali olarak hizmet etmekten şeref duyuyorum. Gerek kamu kurumlarımızın yöneticileri, gerekse özel sektörde faaliyet gösteren sanayici ve iş adamlarımız, sivil toplum temsilcilerimiz ile görüşüyoruz, tanışıyoruz. Bu güzel şehrimiz Uşak için fikir alışverişinde bulunmak ve Valilik Makamımıza hayırlı olsun temennisi için gelen tüm ziyaretçilerime teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Uşak için hep birlikte güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz”.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER