UŞAK 19°C
Sağanak Yağışlı
Son Dakika Haberler
  • 16:48

VEREM SAVAŞ DERNEĞİNDEN MUHTAÇ HASTALARA YARDIM428 Görüntüleme

kategorisinde, 03 Nisan 2020 - 2:09 tarihinde yayınlandı

 

Uşak Verem Savaş Derneği Dernekten yardım alan muhtaçlara yaptığı yardımlara ek olarak, 1.000,oo TL. para yardımı yapmaya karar verdi.

Uşak Verem Savaş Derneği Başkanı Avukat Ümit İnceefe yaptığı açıklamada:

Bilindiği gibi Kamuya yararlı bir dernek olan kuruluşumuz, aylık, öğrenim, gıda ve kira yardımının yanında, virüs salgını dolayısıyla, muhtaç hastalara, bir defaya mahsus olmak üzere, kendi talepleri olmasa bile, hiç bir koşul ve belge gözetilmeksizin Derneğin imkanlarıyla, 1.000,oo TL. para yardımı yapmayı ve bu parayı hastaların banka hesaplarına 6 Nisan Pazartesi günü yatırmaya karar verdi.

Yardımdan muhtaç hastaların dahi haberleri yok. Hesaplarındaki parayı görünce yardımdan ve tatlı sürprizden haberdar olacaklar. Kararın alınmasında alçak gönüllülük ve yardımseverlik timsali Sayın Valimizle, devamlı istişare ve koordinasyon içinde çalışan çok değerli Sağlık Müdürümüze, manevi destek ve katkılarından dolayı, Derneğimiz adına minnet ve şükranlarımızın yanında, tüm hastalarımıza acil şifa dileklerimizi sunuyoruz.

Karınca kararınca yapmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bu yardımı, kamuoyunun bilgilerine derin saygılarımızla arz ederiz dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER