UŞAK 13°C
Parçalı Bulutlu

YAŞAR TAŞBUNAR: İNANANLAR DAİMA KAZANACAKTIR4601 Görüntüleme

kategorisinde, 30 Mart 2019 - 11:50 tarihinde yayınlandı

Büyük Birlik Partisi Banaz 1. sıra İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Yaşar Taşbunar seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Seçim bölgesi Banaz’da girilmedik sokak, gidilmedik köy bırakmadan vatandaşlarla bir araya geliyor.

Seçime sayılı günler kala gittiği baba ocağı Yazıtepe Köyünde hemşerileriyle bir araya gelen BBP’li Yaşar Taşbunar, burada seçimi kazanması halinde köylerde yapacağı çalışmalardan bahsetti.

Büyük Birlik Partisi Banaz 1. sıra İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Yaşar Taşbunar sosyal medya hesabından yayınladığı basın açıklamasında:

Kıymetli Hemşehrilerim,
Yaşadığımız şehir, hayatımızın her alanına sunduğu katkılarla biricik yuvamızdır.

Burada yaşar, çalışır ve ortak değerlerimizi paylaşarak geleceğimizi kurarız. Bir şehirde birlikte yaşamak, mutlu olmak ve çocuklarımıza daha güzel bir şehir bırakmak için de şehrin bizden beklediği fedakarlığı gönülden ve severek yerine getirmek gerekir.

Gönül Bağı projemiz işte bu sevgiyi, bu paylaşımı yöneten – yönetilen ilişkisiyle değil birlikte yöneten ve hayata geçiren anlayışla gerçekleştirmeyi amaçlıyor.


Bu şehre gönül vermiş yediden yetmişe her kesimden hemşehrimizle hayallerimizi gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz. Şehrimizin çiçekleri çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın, bize bu şehri emanet eden büyüklerimizin hayallerini bir araya gelerek, emek vererek hep birlikte çalışarak hayata geçireceğiz.


Gönül Bağı projemizle de inşallah yeni bir başarı hikayesini birlikte yazacağız. Bu başarı hikayesinin kahramanları sizler olacaksınız. Çünkü sokaklar sizin, mahalleler sizin, meydanlar sizin, bu şehir sizin. Ona sahip çıkacak olanlar da herkesten önce siz değerli hemşehrilerim, bu şehrin sevgili gönüllüleri olacak.


Şehrin her karışında emeğiniz, bize yön verecek değerli görüşleriniz, yönlendirmeleriniz kısaca siz olacaksınız. Medeniyetin, gelişmişliğin en güzel yanı birlik ve beraberlik içerisinde ilerlemek ve yeni bir geleceği gönülden inşa etmektir. Sizler bu medeniyet tasavvurunun, bu güzel şehir hareketinin mimarları olacaksınız.

Banaz ilçesi ve köylerimizin bir hizmetkarı olarak herkesten kendi payına düşeni yapmaya, güzel şehrimizi daha güzel bir geleceğe taşımak için gönüllü olmaya, öncü olmaya davet ediyorum. Çünkü bizler her zaman hemşehrilerimizle birlikte attığımız adımların başarısını ve bereketini gördük.

Gönül Bağı projemize daha bugünden katkıda bulunan herkese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER