UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

YAŞLILARIMIZ BABALAR GÜNÜNDE DE UNUTULMADI315 Görüntüleme

kategorisinde, 21 Haziran 2016 - 13:17 tarihinde yayınlandı

 

Vali Ahmet Okur, babalar günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlılarla ziyaret ederek iftar yemeğinde orucunu huzurevi sakinleri ile birlikte açtı.

İftar programına Vali Ahmet Okur, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ katıldı.

Mukaddes Ramazan ayı münasebeti ve haziran ayının ikinci haftası kutlanan babalar günü nedeniyle huzurevi sakinleri ile birlikte iftar yemeğinde buluşmaktan duyduğu mutluluğu belirten Vali Okur, “Huzurevi sakinlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz.  Onların huzur içersinde yaşamlarını sürdürmeleri için bütün imkanlarımız seferber ediyoruz. Ramazan ayının yanı sıra haziran ayının ikinci haftası kutlanan babalar günü nedeniylede bugün ayrı bir önem taşımaktadır. Sevgi ve şefkatimizin kaynağı olan anne ve babalarımızın her zaman yanında olup onlara olan saygımızı hiç bir zaman eksiltmemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların günlerini kutlar, sağlık huzur dolu yaşam sürmelerini temenni ederim” dedi.

Konuşmaların ardından, Kur-an’ı Kerim tilavetinin okunduğu ve duaların edildiği program iftar yemeği ile sona erdi.

w1 w2 w4 w5 w6 w7 w8 w9 w11 w12 w32

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER