UŞAK 18°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

YENİ VALİ YARDIMCILARI VE KAYMAKAMLAR ATANDI674 Görüntüleme

kategorisinde, 07 Eylül 2018 - 9:56 tarihinde yayınlandı

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle  471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Bu kapsamda Uşak’ta da kaymakam ve vali yardımcısı düzeyinde değişiklikler meydana geldi.

Uşak’a 2 Vali yardımcısı atanırken, 3 ilçenin de kaymakamlıklarına yeni isimler getirildi.

2018 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ya da hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 471 mülki idare amirinin görev yerleri, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi.

Uşak’ta da vali yardımcısı ve kaymakam düzeyinde değişiklikler yapılırken; görevlerinde geçici olan makamlarda da asaleten atamalar yapıldı.

Uşak Vali Yardımcılığına, Osmaniye Vali Yardımcısı Muammer Balcı ,Uşak Vali Yardımcılığına, Ak Yazı Kaymakamı Ömer Kalaylı ,Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müşavirliğine Hanak Kaymakamı Adem Uslan Uşak İl Hukuk İşleri Müdürü Ahmet Dalkıran, Rize Vali Yardımcılığı’na atandı.

Banaz Kaymakamı İrfan Demiröz, Yalova Vali Yardımcılığı’na atanırken; Banaz Kaymakamlığına Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Sivaslı Kaymakamlığı’na vekaleten bakan Banaz Kaymakamı İrfan Demiröz’ün yerine Dikmen Kaymakamı Mustafa Gözlet, Eşme Kaymakamlığı’na daha önce geçici olarak atanan Kars Vali Yardımcısı Murat Özdemir’in asaleten atamasının yapıldığı öğrenildi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER