UŞAK 23°C
Az Bulutlu

YUNUS TİMLERİ İŞ BAŞINDApost_views_covgd Görüntüleme

kategorisinde, 13 Mart 2015 - 22:48 tarihinde yayınlandı

YUNUS

Kış Mevsiminin bitişi ile birlikte baharın gelişini karşılayan şehrimizde; Asayiş yönünden huzur ve emniyeti sağlamak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü Yunus Timleri göreve başladı.
Yunus Timleri göreve başladıkları ilk gün yaptıkları çalışmalarda; Durumundan şüphelenerek durdurdukları otomobili kontrol ettiklerinde araç içerisinde bulunan İ.K., H.K. ve Ü.Y. isimli şahısların üzerlerinde;

(2) adet 6136 SKM. Kapsamına giren sustalı tabir edilen bıçak, (1) adet bağ bıçağı ile, otodan atmaya çalıştıkları (10) gr. Esrar maddesi ile birlikte yakaladılar ve konu ile ilgili olarak adli tahkikata başlandı.
Ayrıca Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalar sonucunda;
• İlimizde kullanmış olduğu otomobil içerisinde A.Y adına düzenlenmiş sahte kimlikle yakalanan N.S. isimli şahsın yapılan G.B.T. sorgulamasında değişik suçlardan (5) adet Yakalama Emri ile Dolandırıcılık suçundan ise (4) Yıl Kesinleşmiş Hapis Cezası ile arandığı tespit edilen N.S. isimli şahıs tutuklandı.
• Yine çeşitli suçlardan aranan M.S., A.D.N., T.E., C.M., A.Ş. isimli (5) şahıs yakalandı, M.S. ve A.D.N. isimli şahıslar tutuklandı.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER