UŞAK 23°C
Az Bulutlu

AK PARTİ NİN PARLAYAN YILDIZIpost_views_covlh Görüntüleme

kategorisinde, 26 Şubat 2015 - 21:43 tarihinde yayınlandı

  C

Uşak Siyasetinin Genç Yıldızı Muhammed KUZUBAŞI 

Uşak siyasetinde kendinden sıklıkla söz ettiren, iş hayatında ve siyasi hayatında birçok başarıya imza atan 25. Dönem Ak Parti Uşak Milletvekili Aday Adayı İnşaat Mühendisi ve Elektrik-Elektronik Mühendisi  Muhammed KUZUBAŞI seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu kapsam da öncelikle ilçe teşkilatlarını ziyaret eden KUZUBAŞI, genç ve dinamik yapısıyla göz dolduruyor.

Aynı zamanda Eski Gençlik Kolları İl Başkanı olan Muhammed Kuzubaşı; “Uşak merkezde yakalanan birlik ve beraberlik ortamı tüm ilçelerimizi de sarmış durumda, Ulubey, Karahallı, Banaz, Sivaslı ve Eşme teşkilatlarımızda  yaptığımız toplantılarda gördüğümüz birlik ve beraberlik ortamı bizleri fazlasıyla mutlu etti. Uşak Merkez’de yakalanan birilik beraberlik ilçelerimizde de var. Partililerimizin  çaba ve gayretleri gösteriyorki önümüzdeki milletvekili seçimlerinde partimiz üstün başarılara imza atarak ilimizde 3’ te 3 yapması zor olmayacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız çalışmalar ile önce Ulubey sonra Karahallı’ya gittik. Aday adayı olarak , ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanlarımız ve tüm birimlerin yönetimleri ile toplantılarımıza katılan, katılamayan parti mensuplarımıza teşekkür ediyorum.  Aday olsam da olmasam da partimizin ve adaylarımızın her zaman yanında olduğumu ifade ediyorum. Bu süreçte Bize partimizin hangi kademesinde ne görev düşerse sonuna kadar layıkıyla yerine getirmek için gece gündüz demeden var gücümüzle elimizden geleni sonuna kadar yapmaya hazırız” dedi.

Son Olarak Kuzubaşı : “Bizde bu genç yaşın getirmiş olduğu dinamizm ve şevkle çalışmaya, en büyük makam bildiğimiz millete hizmet yolunda var gücüm ile çalışmaya bu şehir ve ülke için katma değer üretmeye hazırım” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Muhammed KUZUBAŞI:

1985 Yılında Uşak’ta doğdum. Anne tarafından Karahallılı, baba tarafından Ulubeyliyim. Evli ve bir çocuk babasıyım. İlk, orta ve lise eğitimimi Uşakta tamamladım. 2009 Yılında Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden, 2010 Yılında İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. Halen de İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde son sınıf, ayrıca Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geoteknik Anabilim dalında yüksek lisans tez çalışmalarıma devam etmekteyim. Kendi kurmuş olduğum plan, proje, inşaat, taahhüt ve müteahhitlik işlerinde yoğunlaşmış olan ve bugüne kadar 150 konutu sahipleriyle buluşturan aile şirketinde şirket müdürlüğü, Uşağın tek holdingi olan Umpaş Holding yönetim kurulu üyeliği, Seranova seramik yönetim kurulu başkan yardımcılığı, Nizam İnşaat yönetim kurulu başkanlığı, Anbera AVM Yönetim kurulu başkan yardımcılığı, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası 8. Grup meslek komite başkan yardımcılığı görevlerini yürütüyorum.

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren farklı illerde, birim başkan yardımcılıkları, birim başkanlıkları görevlerinde bulundum. Son olarak 3 yılı aşkın süredir AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevimi sürdürdüm. 24 mayıs 2014 tarihinde yurt dışında yapacak olduğum çalışmalardan dolayı görevimden ayrıldım dedi..

 kuzubaş  2(195)  T  AZ  mmmm   AKK

 

 

 

 

YORUM YAZBENZER HABERLER