UŞAK 27°C
Az Bulutlu

AK PARTİ UŞAK ÜNİVERSİTE TEŞKİLATINDA DEĞİŞİMpost_views_cowci Görüntüleme

kategorisinde, 17 Kasım 2014 - 19:24 tarihinde yayınlandı

usak-universitesi-ogrencilerinin-ziyareti-belediye-evi-364_20140527_9359704852

Ak parti uşak üniversite teşkilatında değişim. Yaklaşık 1 yıldır görevini başarıyla sürdürmekte olan Selçuk YILMAZ  görevini Tahir TAŞ’a devretti.

Geçtiğimiz haftalarda eğitimi sebebiyle görevini bıraktığını açıklayan Ak Partinın Başarılı Üniversite birim başkanlarından Selçuk YILMAZ görevini teşkilat içerisinden Tahir TAŞ’a bıraktı. Mülakat ve teyammül  sonucunda belirlenen yeni başkan dün akşam gençlik kolları yönetim kurulu toplantısında açıklandı.

Açıklamanın ardından yeni  Başkan Tahir TAŞ  Ak parti İl Gençlik Kolları Başkanı  Av. Ahmet MİLLİK’e ve yönetim kuruluna bir teşekkür konuşması yaparak, görevi devaraldığı başkan Selçuk YILMAZ’a da birimine verdiği emeklerden dolayı teşekkür etti. Başkan Tahir TAŞ yeni dönemde aldıkları bu ağır yükün bilincinde olduklarını; dinamik, çalışkan ve özverili Uşak üniversitesi  Akparti  gençliğine hizmet vermekten onur duyacagını söyledi. AK parti  üniversite  gençliğinin  ihtiyaç  olduğunda Marmara’nın suyunu kova kova Haymana Çölü’ne taşıyacak azim ve irade sahibi olduğunu ve böyle bir gençliğin arkasında olduğunu bilincinde olan Başkan,  bu gençlik için var gücüyle çalışacağını belirtti. Başkan Tahir  Rabbim çıktığımız bu mukkaddes yolda bizleri mahçup etmesin diyerek görevine başladı ..

YORUM YAZBENZER HABERLER