UŞAK 26°C
Açık

AK PARTİ UŞAK’TA BİNLERCE KİŞİ İLE YÜRÜYÜŞ YAPTIpost_views_couxl Görüntüleme

kategorisinde, 31 Ekim 2015 - 15:50 tarihinde yayınlandı

q3q1 q2

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 1 Kasım seçimleriyle ilgili çalışmaları, binlerce kişinin katıldığı bir yürüyüşle noktaladı. Uşak Belediyesi önünde toplanan partililere, İl Başkanı Servet Kuş, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve milletvekili adayları Mehmet Altay, Alim Tunç ve Hüseyin Keskin eşlik etti.

Uşak Belediyesi önünde Türk bayraklarıyla yürüyen grup, vatandaşa karanfiller dağıttı. Dörtyol’a kadar “Sen ben yok, Türkiye var”, “İstikrar ve İstiklal için AK Parti” ve “Tek başına, işbaşına” gibi sloganlar atarak gelen parti mensupları, Tren Garı’nın önünden Mehmet Topaç Bulvarı’na çıktı. Ata Park’ta sonlandırılan yürüyüşün ardından bir konuşma yapan İl Başkanı Servet Kuş, sandıklara sahip çıkılmasını ve 1 oyun dahi önemli olduğunu söyledi.

Servet Kuş, “Hepiniz gece ve gündüz demeden canla başla çalıştınız. Biz 1 Kasım seçimlerinin kişilerin veya partilerin değil ülkenin seçimi olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu noktada sizlerin desteği ile ülkemizin içinde bulunduğu durumu ve yeniden nasıl yükselişe geçeceğini, kapı kapı dolaşarak anlattık. Bu noktada hepinizden Allah razı olsun ve hepiniz haklarını helal edin” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da, yarın yapılacak seçimlerde sandık güvenliğine dikkat çekerek, “Sandıkları boş bırakmayın ve sandık tutanağı tutulmadan ayrılmayın. Sayımı iyi takip edin ve yazılacak her oyun ülkemiz için hayati önemi olduğunu unutmayın. Hepinizden Allah razı olsun ve haklarınızı helal edin” diye konuştu. Öte yandan milletvekili adayları Mehmet Altay, Alim Tunç ve Hüseyin Keskin de birer konuşma yaparak, teşkilat mensuplarına gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER