UŞAK 26°C
Açık

ALPEREN OCAKLARI BAŞKANINDAN 30 AĞUSTOS MESAJI62560 Görüntüleme

kategorisinde, 30 Ağustos 2020 - 11:14 tarihinde yayınlandı

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı..

Başkan Karaca mesajında:

Milleti olarak tarih boyunca varlığımıza tahammül edemeyenlere karşı mücadele verdik vermeye de devam ediyoruz. Ama her savaştan Allah’ın yardımıyla, komutanlarımızın ve ordunumuzun gücüyle, milletimizin gönlündeki iman ve vatan sevgisiyle zaferle ayrılmayı bildik.

Bu topraklardaki varlığımızın devamı için verdiğimiz mücadele ve elde ettiğimiz zaferlerden biri de Yunanlılara karşı elde ettiğimiz 30 Ağustos 1922’deki Başkomutanlık Meydan Muharebesi zaferidir.

Türk Milleti olarak 1071’den beri varlığımızı, birliğimizi korumak için Haçlı zihniyete karşı mücadele vermekteyiz. Bugün de yine Haçlı zihniyetli Yunanistan’a ve onu destekleyenlere karşı mücadele içindeyiz. Ama Her mücadelemizden de milletimizin gönlündeki iman ve vatan sevgisiyle zaferle çıkıyoruz. Ülkümüz, Kızıl Elma..

Ülkümüz, İla-yi Kelimetullah için Nizam-ı Alem…

Ülkümüz, Devlet Ebed Müddet…

Uşak Alperen Ocakları olarak tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Başta Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan için İslam için mücadele eden, canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER