UŞAK 27°C
Az Bulutlu

ALPEREN OCAKLARI GENEL BAŞKANI UŞAK TApost_views_couzp Görüntüleme

kategorisinde, 01 Mayıs 2015 - 9:31 tarihinde yayınlandı

alperen

Milli İttifak (Saadet Partisi-Büyük Birlik Partisi) milletvekili adaylarının tanıtım toplantısı için Uşak’a gelen Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı, milli ittifakın iktidarında gençlerin önünü açacaklarını söyledi

Milli İttifak (Saadet Partisi-Büyük Birlik Partisi) milletvekili adaylarının tanıtım toplantısı için Uşak’a gelen Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı, milli ittifakın iktidarında gençlerin önünü açacaklarını söyledi.

Milli İttifak milletvekili adaylarının tanıtım programına katılmak üzere Uşak’a gelen Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı, adayların tanıtım toplantısına katıldı. Aday tanıtımı öncesi partililerle birlikte İsmetpaşa Caddesi üzerinde sloganlar atarak Tiritoğlu Parkı’na yürüyen Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı, yaptığı açıklamada, milli ittifakın iktidarında gençlerin önünü açacaklarını söyledi. Sarı, “Muhsin Yazıcıoğlu, isteseydi, bakanda, başbakanda, Cumhurbaşkanı da olabilirdi. Yazıcıoğlu, bir beldede seçim çalışmasına giderken şehit oldu. Bedel ödemek herkesin harcı değil. Bedel ödemeyi sürdürmek herkesin harcı değil. Allah yolunu açık etsin. Koltuk işgal etmek ve bir yerlere gelmekte kolaydır. Ama imanlı ihlaslı dik durarak bu vatana hizmet etmek kolay değildir. Söylemlerinizi rahatlıkla ifade edebilecek ortam Büyük Birlik Partisi’dir ve onun kadrolarıdır. Onun dışında herhangi bir siyasi partide bunu söylemek kolay değildir. Gençlerin kimin ne olduğu ortada, Milli İttifak anketlerle ortada ve iktidara oynamaktadır. O arkadaşımın rabbim yolunu açık etsin” diye konuştu.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER