UŞAK 23°C
Az Bulutlu

ANALİG HEYECANI DEVAM EDİYORpost_views_covap Görüntüleme

kategorisinde, 28 Şubat 2015 - 3:08 tarihinde yayınlandı
hent
Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) hentbol çeyrek final müsabakaları heyecanı başladı.
Spor Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ANALİG kapsamında hentbol çeyrek final müsabakalarına ev sahipliği yapan Bursa’da, 27 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde 11’er ilin karmasından oluşan kadın ve erkek takımları yarı finale katılmak için yarışacak.
Bursa’nın hem kadın hem de erkek il karmasında mücadele edeceği müsabakalar kapsamında kadınlar grubunda Balıkesir, Sakarya, Muğla, İstanbul (Anadolu-Avrupa), Eskişehir, Manisa, Denizli, Uşak, Kocaeli ve İzmir’in katılımıyla 12 takım mücadele edecek. Erkekler grubunda da yine Bursa’nın yanı sıra Sakarya, İzmir, İstanbul (Anadolu-Avrupa), Kocaeli, Denizli, Kütahya, Uşak, Muğla, Yalova ve Manisa il karmasından oluşan takımlar mücadele edecek.
Yüzlerce sporcunun katıldığı müsabakalarda kadınlar grubu karşılaşmaları Atıcılar Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapılacak. Erkekler grubu müsabakaları ise 27-28 Şubat 2015 tarihlerinde Nilüfer Belediye Spor Salonu’nda, 1 Mart 2015 tarihinde ise Çekirge Spor Salonu’nda yapılacak.
Dereceye girecek takımlar 7-9 Mart 2015 tarihlerinde Düzce’de düzenlenecek olan yarı final müsabakalarına katılma hakkı elde edecek. Yarı finallerde başarılı olacak takımlar ise, 27-28 Mart 2015 tarihlerinde Mersin’de düzenlenecek final müsabakalarına katılacak.

YORUM YAZBENZER HABERLER