UŞAK 27°C
Az Bulutlu

Aybey Mahallesi’ne DEV Park..post_views_covdn Görüntüleme

kategorisinde, 21 Ekim 2014 - 11:48 tarihinde yayınlandı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan,kentte park çalışmalarını başlattıklarını ve bu konuda ilk olarak Aybey Mahallesi’ne Dev bir parkın çalışmalarına başladıklarını söyledi.

aybeyÇocukların güvenli ve huzurlu bir şekilde oyun oynayacağı ve vatandaşların zaman geçireceği bir mekan oluşturacaklarını dile getiren Nurullah Cahan, gelişen teknoloji ve şehirleşme nedeniyle yaşanan sorunların bu tip çalışmalarla çözüleceğini kaydetti. Aybey Mahallesi Altay Sokak’ta yaklaşık 25 bin metrekarelik alanda büyük bir park yapılacağını belirten Nurullah Cahan, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, kentte ihtiyaç olan noktalarda çalışmalarını sürdürüyor. Kentteki bütün mahallelerimizde en az 1 büyük park olmasını istiyoruz. Geniş çapta park ihtiyacının olduğu yerleşim birimlerini tespit ettik. İlk çalışmamızı Aybey Mahallesi Altay Sokak’ta başlattık” dedi.

”Her şeyin fazlası bizim için zarardır ve bu noktada oluşacak park ve bahçelerin cazip olması gerekmektedir. Uşak Belediyesi olarak çocuklarımızın keyif alarak zaman geçirecekleri fiziki ve sosyal mekanlar oluşturmaya devam edeceğiz” diye sözlerine ekledi.

YORUM YAZBENZER HABERLER