UŞAK 26°C
Açık

CAHAN: BAYAN PERSONELİMİZİN DAİMA YANINDAYIZpost_views_covhg Görüntüleme

kategorisinde, 07 Mart 2015 - 19:04 tarihinde yayınlandı

CAHAN

Uşak Belediyesi bünyesinde çalışan bayan personel ile 08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kahvaltıda buluştu. Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın da katıldığı kahvaltıda açıklama yapan Başkan Cahan, “Mutlu ailenin temelinde kadınlarımızın olduğunu biliyoruz. Bu nedenle gerek bayan belediye personelimiz, gerekse kentte yaşayan kadınlarımız için özel projelerimiz daima olacak” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi’nin bayan personeli 08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile kahvaltıda bir araya geldi. Ricco Restoran’da düzenlenen kahvaltıya Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın yanı sıra Başkan Cahan’ın eşi Halime Cahan, Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Görgülü ve belediye bünyesinde her kademede çalışan bayan personel katıldı.

Kadınların destekçisiyiz

Burada bir konuşma yapan Başkan Nurullah Cahan hayatın her aşamasında kadınların önemine dikkat çekti. “Cennetin annelerin ayağı altında olduğu bilincinde büyüyen ve bu vesile ile kadınlarımıza ayrı bir değer veren yapıdayız” diyerek sözlerine başlayan Cahan,”Biz belediye yönetimi olarak bu özel günde kadınlarımızın yanında olmak ve onları desteklemek amacı ile bir araya geldik. Bu vesile ile bayan personelimizi dinlemek, beklentilerini öğrenmeyi amaçladık. Biz bayan personelimizin daima yanında olan bir yönetim tarzı içindeyiz. Onların yaptığı işlerin ev hanımlığını da dahil ettiğimizde ne kadar zor olduğunun bilincindeyiz” dedi.

Mutlu aile mutlu kadın ile başlar

Kentte mutlu aile hedefi ile belediyecilik yaptıklarının altını çizen Cahan, “Mutlu aile için mutlu kadın olmazsa olmazlar arasındadır” şeklinde konuştu.

Cahan,”İlimizde her şeyden önce kadınlarımızın mutlu olması gerektiğini düşünüyoruz. Ailelerimizde huzur ve istikrarın olmasında bayanlarımızın katkısı her zaman önemlidir. Bu nedenle belediye anlamında bize düşen ne varsa yapacağız. Bayanlarımıza özel projeler ile kentimizde kadınlarımızın daha sosyal olmasını sağlayacağız. Kadınlarımızı sadece bir gün değil hergün değerli kılacağız. Bu nedenle çalışmalarımızda bayanlarımıza ayrıcalık tanımaktayız” şeklinde konuşarak bayanlar ile ilgili çalışmaların süreceğini dile getirdi.

Konuşmaların ardından Başkan Cahan ve eşi Halime Cahan bayan personele günün anlam ve önemi nedeni ile hediyeler takdim etti.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER