UŞAK 26°C
Açık

CHP’LİLERİN GÖNÜLLERİNİ FETHETTİYSEM ZAFER BENİM DEMEKTİRpost_views_couyh Görüntüleme

kategorisinde, 26 Mart 2015 - 16:12 tarihinde yayınlandı

11075741_1048410518522276_1246006129_n (1)

 

Beş yıldır medya sektöründe kentin sporundan kültürüne, sağlığından ekonomisine, sanatından kalkınmasına katkı sağlayarak kentin tanıtımı adına önemli gayretler sarfeden ve bu çalışmalarını politika sahasında da devam ettiren CHP Uşak Milletvekili Aday Adayı Nurullah Çavuşoğlu’nun bugüne kadar gerçeklen ev, kahve ve salon toplantılarındaki coşkulu ve bir o kadar da duygulu konuşmalarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Düğün Salonu’nda düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısında yine kendine has üslup ve hitapla salonu tıklım tıklım dolduran kalabalığa seslenen Çavuşoğlu, CHP’lilerin gönüllerini fethettiysem, zafer benim demektir” ifadelerini kullandı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adaylığını ilan ettiği günden bu yana gerek kahve ve ev toplantılarında gerekse aday adayı tanıtımlarının gerçekleştiği salon toplantılarında yaptığı coşkulu konuşmalarla, ikna edici hitap ve söylemleri ile dikkatleri ve takdirleri üzerine toplayan Nurullah Çavuşoğlu; CHP İl ve Merkez İlçe Örügüt’nce düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısında yaptığı coşkulu konuşmayla yine salonu etkiledi.

Her konuşmasında olduğu gibi yine CHP’lilerin gönüllerinden geçenlerin diline dökülmesi ve CHP’lilerin gönüllerine tercüman olmak istediğini belirten Çavuşoğlu yine doğaçlama bir konuşma yapacağını ifade etti.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NE KİMSE ZARAR VEREMEZ!

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıyla ettiği sohbette ülkenin geldiği noktanın iyi olmadığında hem fikir olduklarını ancak arkadaşının ülkenin artık kurtarılamaz bir hale geldiğini söylediğini buna karşılık cevap olarak da Cumhuriyet Halk Partisi’nin Uşak’taki ulu çınarlarının hayatta olduğu sürece, CHP’liler varolmaya devam ettikçe Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne kimsenin zarar veremeyeceğini belirtti.

SONUÇ NE OLURSA OLSUN, NURULLAH ÇAVUŞOĞLU KAZANMIŞTIR!

Gezdiği köylerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin sahipsiz olmadığını, CHP’lilerin vatanperver insanlar olduğunu ve kendisini dinlerken CHP’Lilerin dikkat kesildiklerini  söyleyen Nurullah Çavuşoğlu, ön seçimde sonuç ne olursa olsun yola çıkarken hedeflediği CHP’lilerin gönlüne girebilmeyi başardığını, CHP’lilerin kendisini gönüllerinde ağırladığını söyledi.

SİZLER ARKAMDA OLDUKTAN SONRA AKP’yi BİLE 4’E KATLARIM!

Konuşmasına bir hikaye anlatarak seçimlerden 3-0 zaferiyle ayrılmanın imkansız olmadığını ifade ederek devam eden Çavuşoğlu; CHP’lileri arkasına aldıktan sonra 3-0 zaferinin çok yakın olduğunu, hatta AKP’nin alacağı oyları bile dörde katlayabileceğini söyledi.

ESAT BEYLERCE VE FUAT YILMAZ KOL KOLA GELECEK!

CHP’deki küskünlüklerin kırgınlıkların son bulması için çalışacağını belirten Çavuşoğlu; birlik ve beraberlik içinde seçimlere girileceğini, partinin çınarlarından Fuat Yılmaz ve Esat Beylerce’nin yeniden bir araya geleceğini, küskünlüklerin ve kırgınlıkların sandığa gömüleceğini söyledi.

GÖNÜLLER NURULLAH ÇAVUŞOĞLU’NUN, GÖZLER CHP’NİN ÜZERİNE ÇEVRİLSİN!

Milliyet, Hürriyet gibi ulusal ve yerel bir çok basın yayın organında Uşak’ta Gözler Nurullah Çavuşoğlu’nun Üzerinde! Başlığıyla haberlerin yer aldığını belirten Çavuşoğlu, gözlerin aslında CHP’nin üzerinde olduğunu söyleyerek; “Gönüller Çavuşoğlu’nun üzerine, gözler CHP’nin üzerine çevrilsin” ifadelerini kullandı.

KENAR MAHALLE İNSANLARI KURTARICISINI BEKLİYOR!

Karaağaç, Elmalıdere,Aybey, Dikilitaş gibi mahallelerdeki insanların artık Cumhuriyet Halk Partisi’ni beklediğini ifade eden Çavuşoğlu, bir ve beraber olarak onların gönüllerine talip olmak gerektiğini, kenar mahalle olarak tabir edilen yerlerdeki insanların CHP’nin bu ülkenin teminatı olduğunun ve kurtarıcılarının Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve CHP olduğunun farkında olduklarını söyledi.

BİZİM ZENGİNLİĞİMİZ SATIN ALINAMAYIŞIMIZ!

AKP’nin maddi anlamda zengin olduğunu söyleyen Çavuşoğlu, Cumhuriyet Halk Partililerin zenginliğinin ise satın alınamayışları olduğunu, CHP’nin her bir ferdine hiç bir şekilde paha biçilemediğini söyledi.

SİZLERİ TANIMAK’TAN ŞEREF, ONUR, GURUR DUYDUM!

Aday Adayı olduğu için mutlu olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, CHP’nin her ferdini tanıma imkanı bulduğunu ve bundan da şeref duyduğunu, onu ve gurur duyduğunu belirterek konuşmasını noktaladı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER