UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

EĞİTİMCİLERE KAHVE DAĞITILDIpost_views_covau Görüntüleme

kategorisinde, 27 Kasım 2014 - 15:23 tarihinde yayınlandı

40636

Aktif Eğitimciler Sendikası Uşak İl Temsilcisi Nihat ÇAKIN Uşak il genelinde görev yapan yaklaşık 5000 eğitim çalışanına Aktif Eğitimciler Sendikasının 1. Kuruluş Yıldönümü ve 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Aktif Eğitim Sen Uşak İl temsilciliği olarak hazır kahve dağıtımı gerçekleştirildi.
Uşak merkez ve 5 ilçede gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Toplam 271 kurumda 5000 eğitim çalışanına ulaşılmış ve hediyeler takdim edilmiştir.
Etkinlik kapsamında eğitimcilere 2 adet hazır kahve ve tanıtım prospektüsü bir ambalaj içerisinde sunulmuştur.
Sendika üyeleri fikir bazında, ambalaj aşamasında ve dağıtım esnasında destek ve gayretleriyle büyük bir özveride bulunarak etkinliğin gerçekleşmesine katkı sunmuşlardır.
Eğitim çalışanları; sendikacılığın sadece tepki ve eylem sendikacılığı olmaması gerektiğini bu tür faaliyetlerin, eğitim çalışanları arasındaki ilişkileri güçlendiren etkinlikler olduğunu ifade ettiler.
Aktif Eğitimciler Sendikasının “Bir gün değil, bir ömür  öğretmenim” ,“Bir gün değil her gün öğretmenim “ sloganı çerçevesinde Uşak Aktif Eğitim Sen olarak yıl boyu faaliyetlerimiz eğitimci konuklarımız, İlçelerimizin tarihi ve doğal güzelliklerimizin tanıtımı, sportif, sanatsal ve sosyal etkinliklerle devam edecek.

YORUM YAZBENZER HABERLER