UŞAK 26°C
Açık

İSMAİL GÜNEŞ: YENİ TAPU KADASTRO BİNASI İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMpost_views_covbv Görüntüleme

kategorisinde, 11 Aralık 2014 - 12:39 tarihinde yayınlandı

usakimiz_yeni_tapu_ve_kadastro_binasina_kavusuyor_h2901

UŞAK’IMIZ YENİ TAPU VE KADASTRO BİNASINA KAVUŞUYOR
Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş yaptığı açıklamada, İlimize yeni bir yatırımı daha kazandırdıklarını, yeni Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü binamızın yapımı için 31 Aralık 2104 tarihinde ihaleye çıkılacağını belirtti.
Uşağımızda ki resmi kurumlarımızın daha modern ve refah çalışma ortamlarına sahip olması ve vatandaşlarımıza daha rahat hizmet vermesi için milletvekili olduğumuz günden beri hem resmi kurumlarımızın  hem de vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için özenle ve gayretle çalışıyoruz.
Mevcut durumda Tapu Sicil Müdürlüğü kirada ve dar bir alanda hizmet vermekte olup Kadastro Müdürlüğü ise Belediye İşhanın da eski bir alanda hizmet vermektedir. Yaptığımız çalışmalar neticesinde yatırıma aldırdığımız Uşak Tapu ve Kadastro binamızın ihalesine 31 Aralık 2014 tarihinde çıkıyoruz.Ünalan Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi ile 1. Bağbur Sokağın kesişimine yapılacak olan ve zemin + bodrum +üç kattan oluşan binamız toplam 5 bin metrekare kapalı alanı sahip olacaktır. Selçuklu mimarisi uygulanacak olup yaklaşık yer tesliminden sonra 400 günde bitecektir.

Konuşmasında Uşak’ımıza bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na, Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris Güllüce’ye ,Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Davut Güney’e çok teşekkür ederim dedi.

YORUM YAZBENZER HABERLER