UŞAK 27°C
Az Bulutlu

KAFASINA 2 EL SIKIP ÖLDÜRMÜŞLERpost_views_covby Görüntüleme

kategorisinde, 04 Ocak 2015 - 16:59 tarihinde yayınlandı

tarla

Uşak’ta vahşi bir cinayet olayı meydana geldi. Edinilen bilgilere göre İzmir yolu üzerindeki Karaköse köyünün Çilümmet mevkiinde, yaşı 65 civarında olan Ramazan Yıldızhan, başından vurulmuş vaziyette bulundu. Ramazan Yıldızhan’ın eve dün gelmemesi üzerine, aileyi jandarmaya haber verdi. Ramazan Yıldızhan’ın cesedi tarlasına çalışmaya giden Kenan Gündüz isimli köylü tarafından fark edildi. Olayın jandarmaya haber verilmesinin ardından yapılan incelemede, Ramazan Yıldızhan’ın 7,65’lik 2 adet mermi ile başından vurulduğu belirtildi, kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından başından vurularak merkeze 30 km uzaklıkta bulunan Beylerhan köyünün Çil Ümmet mevkisinde yol kenarına atıldı.

TAKSİCİLİK  YAPIYORDU, HİÇ DÜŞMANI YOKTU
Ramazan Yıldızhan’ın taksicilik yaparak geçimini sağladığı ve uzun yollara gitmediği belirtildi. Sadece şehir içi hizmet veren Ramazan Yıldızhan’ın kendi halinde bir vatandaş olduğu ve 1 oğlu ve 1 kızının bulunduğu kaydedildi. Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. Savcının incelemesinin ardından Yıldızhan’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumuna gönderildi.

TİCARİ TAKSİ KASAPOĞLU DERESİNDE BULUNDU
Ramazan Yıldızhan’ın ticari taksi olarak kullandığı aracının ise olay yerinden çok uzak bir mesafede bulunduğu öğrenildi. Ramazan Yıldızhan’ın ticari taksisi, Kasapoğlu Deresi’ne bırakılmış vaziyette görüldü. Yetkililer, taksi üzerinde incelemeleri yaptı ve araç kurtarıcıyla taşındı..

ÖNEMLİ GELİŞME

Uşak’ta başından 2 el ateş edilerek öldürülen Ramazan Yıldızhan’ın cesedinin  bulunduğu bölgede araştırma yapan jandarma ekipleri farklı cisimlere rastladı. Jandarma ekiplerinin cinayet mahallindeki yaptığı  araştırmalar sonucu bulunan bond tipi bir siyah çanta kafaları karıştırdı.  Ramazan Yıldızhan’ın yakınlarına haber verilmesi üzerine oğlu olay yerine geldi. Ramazan Yıldızhan’ın İl  Özel İdaresi’nin bulunduğu bölgedeki bir taksi durağında tek başına çalıştığı da ifade edildi.Jandarma ekiplerinin inceleme yaptığı olay yerinde bulunan cisimler ve bond tipi çanta incelenmek üzere laboratuara gönderildi.

YORUM YAZBENZER HABERLER