UŞAK 27°C
Az Bulutlu

KENT KONSEYİ KADINLAR MECLİSİNDEN ÜNİVERSİTEYE ZİYARETpost_views_couzg Görüntüleme

kategorisinde, 05 Şubat 2015 - 22:03 tarihinde yayınlandı

z

Uşak Kent Konseyi Başkanı Zafer Aydın, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nursevim Çalıklı ve beraberindeki heyet Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik’i makamında ziyaret etti.

Rektör Sait Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Uşak Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Kadınların özgür ve doğrudan katılımlarının sağlandığı ve kadın bakış açısıyla kentteki sorunlara çözüm bulunmaya çalışılan bu tür meclislerin toplumda bir bilinç oluşturduğuna dikkat çeken Rektör Çelik, Uşak Üniversitesi olarak Uşak Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne destek olarak işbirlikleri içinde olduklarını söyledi.

Uşak Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nursevim Çalıklı ise Uşak Üniversitesi’nin Uşak’ın gelişmesinde çok önemli bir konumda olduğuna dikkat çekerek Kadın Meclisi olarak Uşak Üniversitesi’ne her zaman destek olduklarını belirtti. Ziyaretin sonunda Uşak Kent Konseyi Kadın Meclisi Nursevim Çalıklı ve beraberindeki heyet başta Rektör olmak üzere tüm üniversite personeline çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM YAZBENZER HABERLER