UŞAK 27°C
Az Bulutlu

KÜRŞAT CEYLAN: TÖRE NEYSE UYGULANACAKTIRpost_views_covoo Görüntüleme

kategorisinde, 25 Şubat 2015 - 20:44 tarihinde yayınlandı

KRŞT

Geçtiğimiz yerel seçimler sırasında sıralamada hatalar yapıldığını iddia ederek yaşanan kavgalar neticesinde partisinden ya da görevinden istifa ederek ayrılanlara “Küskünler” ya da “Eski ülkücüler” diye tabir edilen bir gruba seslenen MHP Uşak İl Genel Meclisi Üyesi Kürşat Ceylan kendisine ait  facebook sayfasından tarihi bir çağrıda bulundu. Ceylan küskünlük ve dargınlıkların sona erdirilmesi ve teşkilatın bazı kademelerinde görev almış isimlerin yeniden bir araya gelerek görev alması gerektiğini vurguladı.

Kürşat Ceylan “Töre neyse uygulanacaktır” dedi. 

Tüm barış çağrılarına rağmen küskünlüğünü koruyanlara ise “Töre neyse uygulanacaktır” diyen Ceylan’ın, geçmiş küskünlük ve dargınlıkları halen sürdürüp tüm barış çağrılarına kulak asmayanların tarihte MHP ve Ülkücü Hareket tarafından asla affedilmeyeceğini vurguladı.

İşte O mesaj;

“Kendine Ülkücü diyen MHP li diyen kendini bu davaya ait hisseden herkese sesleniyorum, Önümüzdeki seçimler Türk’ün varoluşu Ergenekon’u olacaktır. Muhalifmiş küskünmüş dargınmış pozlarına girenler kendinizle uğraştırmayın yeterince hainle kavga ederken birde sizlerle uğraşmayalım, Bi an önce teşkilatlarınıza gidip verilen görev neyse alınız, Yoksa TÖRE neyse uygulanacaktır

Biline…

YORUM YAZBENZER HABERLER