UŞAK 23°C
Az Bulutlu

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ALİ ERDURMUŞ KİMDİRpost_views_covvd Görüntüleme

kategorisinde, 15 Ocak 2015 - 22:03 tarihinde yayınlandı

10893539_10205111958145808_317442963_n

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili aday adayı Ali Erdurmuş un biyografisi

1979 Uşak doğumlu ilk, orta ve lise öğrenimini Uşakta yaptı ve Üniversiteyi anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde bitirdi. Evli iki çocuk babası olan Ali Erdurmuş Üniversite yi bitirip 1999 yılında memleketi Uşak’a döndükten sonra tekstil firmalarında finans müdürlüğü yaparak hayatına devam etti, Ali Erdurmuş 2008 yılında Uşak’ ta kendi sigorta acentesini kurdu ve halen sigorta Acenteliği yapmaktadır.

Ülkücü hareketle tanışması 1993 yılında olmuştur. Teşkilat deneyimleri ise Ortaokul ve lise yıllarında başladı, ülkü ocaklarında okul sorumluluğu yaptıktan sonra Üniversitede yine ülkü ocakları okul Başkanlığı yaptı ve 1999 yılından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi nin teşkilatlarının değişik kademelerinde görevlerde bulundu en son 2012 yılında yapılan Uşak Merkez ilçe başkanlığı kongresinde görev alan yönetimde teşkilat ve seçim işlerinden sorumlu ilçe başkan yardımcısı olarak görev yaptı.

Ayrıca Genel merkez de değişik zamanlarda Liderlik ve Siyaset, Gönül elçileri eğitimlerine katılarak kendini siyasete hazır hale getirdi.

Şimdi ise Uşak Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili aday adayı olarak Uşak’a hizmet etmek için dengeleri altüst etmek için geliyor, o Uşak’ın bir evladı o sizden biri olarak size geliyor..

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili aday adayı Ali Erdurmuş un halkımıza mesajı:

Uşak ve MHP siyasetinde , yenilenme ve yeni yüzler ihtiyacı gördüğüm için, halkın içinden ve teşkilattan yetişen biri olarak Milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.

Halkımızdan gelen olumlu tepkiler sebebiyle kararımın ne kadar doğru olduğunu görmek beni mutlu ediyor.

Siyasete, koltuk ve makam için değil halkımıza hizmet için girdik, Allah bizi utandırmasın. buradan tüm halkımıza söz veriyorum, Milletvekili aday listesi açıklandığında, listede ismim olmasa bile adaymış gibi çalışacağıma teşkilatıma,  namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum.

Uşak halkı broşür siyasetinden ve çarşaf çarşaf projelerden bıktı, şahsi olarak benim en büyük projem halkımızın yanında olmak ve onların arasından kopmamak, şehrimize yatırım gelmesi için gece gündüz çalışmaktır..

Bu süreçte siz değerli Uşak halkından tek isteğimiz bizlerden desteğini esirgememeleri ve giden bu bozuk düzene dur demek için Milliyetçi Hareket Partisi ne oy vermeleridir, hepinize teşekür eder minnetle saygılarımı sunarım..

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ALİ ERDURMUŞ..

adaaaaaaa

YORUM YAZBENZER HABERLER