UŞAK 26°C
Açık

MİLLETVEKİLİ ADAY TANITIM TOPLANTISIpost_views_covae Görüntüleme

kategorisinde, 11 Şubat 2015 - 20:14 tarihinde yayınlandı

başkan

Ak Parti Uşak İl Teşkilatı 2015 genel seçimleri öncesi Milletvekili Aday Adayları tanıtım toplantıları düzenliyor.

Bugün Ak Parti İl Binasında Uşak eski Belediye Başkanı Mesut Apaydın ın Milletvekili Aday Adayı başvurusu ve tanıtımı için toplanıldı.

Uşak Ak Parti İl başkanı Basri Yıldırım Milletvekili Aday Adaylığı sürecinin başladığını bildirdi. İlk başvuruyu da Uşak eski Belediye Başkanı  Mesut Apaydın dan aldı.

Ak Parti İl Başkanı Basri Yıldırım ” Bizler AK Parti olarak, özellikle cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra hiçbir havaya girmedik ve 30 Mart seçimlerini de kazandık diye parti olarak çalışmalarımızı durdurmadık ve rehavete kapılmadık. Gerek ilçelerimizde, gerekse merkezde çalışmalarımızı sürdürdük. Ayrıca mahalle teşkilatlanmalarıyla birlikte 9500 kişilik bir ekiple bu seçimlerde de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu gün itibari ile aday adaylıklarının resmi başvuru süresi başlamıştır. İnşallah milletimiz için hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Ayrıca seçimlerin yalnızca Uşak için olmadığını belirten Başkan Yıldırım, ” Bu seçimler Uşak’ın milletvekili seçimi olduğu kadar, hükümetin de güven oylamasıdır, yeni kabine seçimidir” dedi.

İl binasında gerçekleşen toplantıda Uşak Ak Parti teşkilatı birlik beraberlik mesajı altında Mesut Apaydın ın yanında  yer aldılar.

Bir dönem Uşak Belediye başkanlığı da yapan Mesut Apaydın şehrimizin sorunlarını biliyorum, eğer milletvekili seçilirsem elimden geleni yapacağım dedi..

YORUM YAZBENZER HABERLER