UŞAK 26°C
Açık

MİLLETVEKİLİ ADAYINA BAŞBAKAN GİBİ KARŞILAMApost_views_covla Görüntüleme

kategorisinde, 11 Nisan 2015 - 17:22 tarihinde yayınlandı

eyüp

ERGENÇ

AK Parti Uşak Milletvekili Adayı Eyüp Gökhan Özekin, seçim çalışmalarına başladı. AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, Merkez İlçe Başkanı Turgay Eser, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı ve partililer tarafından karşılanan Uşak Milletvekili Adayı Eyüp Gökhan Özekin, birlik ve bütünlük içinde seçimlere hazırlanacaklarını belirterek, “Partimizin bütün teşkilatlarıyla el ele ve gönül gönüle çalışacağız. Allah’ın izniyle ilimizden 3-0 ve ülke genelinde de 400 milletvekili çıkaracağız” dedi.

EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN, BANAZ’DA KARŞILANDI

AK Parti’nin Uşak Milletvekili Adayı Eyüp Gökhan Özekin, seçim çalışmalarına Banaz’da başladı. Partililer tarafından Banaz’ın girişinde karşılanan Eyüp Gökhan Özekin için parti konvoyu yapıldı. Aday adaylığı sürecinin dostluk içinde tamamlandığını belirten AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, “Bütün aday adayı arkadaşlarımız ve parti teşkilatımız aday adaylığı dönemini olgunlukla tamamladı. Geçtiğimiz hafta kesin adaylarımız belli oldu ve aslen Uşaklı olan Eyüp Gökhan Özekin de ilimizden aday gösterildi. Partimiz her dönem olduğu gibi, bu seçimde de birlik ve bütünlük içinde çalışacak. Seçimlere çok iyi konsantre olduk ve görev dağılımız tamamlandı. Bu noktada Parti Genel Merkezimizin belirlediği bütün adaylar bizim için önemlidir ve kıymetlidir. Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin, 25’inci dönem milletvekili adaylarımızdır. Ve biz il ve ilçe teşkilatları olarak birbirinden değerli 3 adayımızın sonuna kadar arkasındayız ve başarılı olmak için canla başla çalışacağız” dedi.

ÖZEKİN: AİLE BİLİNCİ İLE HAREKET EDECEĞİZ

Başarılı olan partilerin, hükümetlerin ve toplumsal bazda faaliyet gösteren kurumların birlikteliğe önem verdiğini dile getiren AK Parti Uşak Milletvekili Adayı Eyüp Gökhan Özekin, “Partimiz girdiği her seçimde oyunu artırdı ve tek başına iktidar olarak, halkın istediği istikrar ortamını sağladı. Vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühte teşkilat mensuplarımızın büyük emeği var. Çünkü AK Parti teşkilatlarında herkes bir aile bilinci ile hareket ediyor. İnşallah bu seçimde de, ele ele ve gönül gönüle vererek başarılı olacağız. Daha önceki genel seçimlerde ilimizden hep 2 milletvekili çıkardık. 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan genel seçimde ise 3 vekil çıkaracağız. Çünkü millete hizmeti baz alan ve büyük hedefleri olan bir partinin mensuplarıyız. Türkiye genelinde de 400 milletvekili çıkararak, vatandaşımızın ihtiyaçlarına yanıt verecek yeni bir Anayasa’yı oluşturacağız” diye konuştu. Öte yandan Eyüp Gökhan Özekin, parti mensuplarıyla yapılan konvoya katıldı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER