UŞAK 26°C
Açık

MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY IN 1 MAYIS MESAJIpost_views_covam Görüntüleme

kategorisinde, 01 Mayıs 2015 - 18:40 tarihinde yayınlandı

ALTAY

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Daha fazla kalkınmış, daha üretken ve ekonomik olarak daha gelişmiş bir ülke olmamızda büyük emeği bulunan işçi ve emekçi vatandaşlarımızın hak arayışlarının mücadelesini simgeleyen bu özel günlerini, bayramlarını kutluyorum.
Emekçiler, toplumumuzun en muteber kesimlerindendir ve bu yönüyle de takdiri hak etmektedirler. Hükümetimiz de bugüne kadar her zaman emekçilerimizin yanında olmuştur. Bildiğiniz gibi 1 Mayıs günü, her yıl çatışmaların beklendiği bir gün olarak gündeme gelmiş, 2008 yılında AK Parti Hükümeti tarafından “Emek ve Dayanışma Günü”, 2009 yılında da resmi tatil ilan edilmiştir.

Bayramlar bayram tadında kutlanmalı, hak talepleri de demokratik kurallar çerçevesinde en güzel biçimde ortaya konmalıdır. İnşallah bu yıl kutlayacağımız 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, emekçi ve işçi vatandaşlarımız için; var olan sorunlarının çözülmesine ve kutsal emeklerinin karşılığını daha fazla almalarına bir katkı sağlasın.

Toplumun her kesiminde üreten, geliştiren ve hizmete sunan işçilerimizin emeklerinin karşılığını alabilmek, haklarını savunmak amacı ile kutladıkları Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, tüm emekçilerimize selamlarımı sunuyorum.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER