UŞAK 23°C
Az Bulutlu

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ADAY TANITIM TOPLANTISI YENİ BİNASINDA YAPILDIpost_views_covdy Görüntüleme

kategorisinde, 06 Mart 2015 - 22:22 tarihinde yayınlandı

mhp

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl teşkilatı yeni parti binasına taşınarak, çalışmalarını yeni binalarında devam edeceklerini duyurdu.

MHP Uşak İl Başkanı Ali Kurt, her geçen gün partilerine olan ilgini artması, MHP’nin eski gücünü yeniden kazanması üzerine daha göz önünde olan ve büyük bir seçim merkezi için adım attıklarını belirtti. Bu bağlamda Cim Cim Caddesi girişinde bulunan restore edilen tarihi binaya taşındıklarını belirten Ali Kurt; “Hedeflerimiz büyük, her geçen gün partimize olan ilgi çığ gibi artıyor. Birbirinden kaliteli, Uşaklı vatandaşlarımızın sevip, saygı duyduğu aday adaylarımız örnek bir rekabetçi çalışma ve birliktelik içerisinde süreçlerini sürdürüyorlar. Bununla birlikte aday adayı başvurularımız da halen devam etmekte. Milliyetçi Hareket Partisi Uşak teşkilatı olarak genç, dinamik, ne istediğini bilen, ortak akla gerçek anlamda değer veren ve tecrübeli büyüklerimizin gösterdiği yolda Uşak’ta en az 120 bin oya talip olmak için var gücümüzle çalışmaya ant içtik. Kısaca Kavli karar iktidar” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi yeni İl binasında ilk basın açıklaması yapan ve aday adaylığı nı duyuran Muhammet Gür oldu.

Muhammet Gür, Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili Aday Adayı olduğunu bugün yeni İl Binasında açıkladı.

Muhammet Gür açıklamasında: “Milliyetçi Hareket Partisi, meşruiyeti milli irade olan, insan odaklı, seviyeli, ilkeli, dürüst bir siyaset anlayışı ile adalet ve hakkaniyeti esas alan bir yönetim anlayışını tesis etmektedir; toplumsal barış ve huzuru hakim kılmak, Yüce Türk Milletinin milli ve manevi değerleri ile tarihi ve kültürel zengiliklerine sahip çıkmak, devletin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, hak ve menfaatlerini korumak, inançlı yüksek ahlaklı ve çağın gerektirdiği niteliklere sahip nesiller yetiştirmek olan temel ilkeler üzerine kurulu bir partidir. İşte bugün ülkemin her karışında birlik için ayağa kalkan Yüce Türk Milletim adına sizlerin desteği ile Uşak ateşi olmak adına, davamız adına yola çıkıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’nden 25. Dönem Uşak Milletvekili Aday Aday’ıyım.”diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM YAZBENZER HABERLER