UŞAK 26°C
Açık

PERSONEL EĞİTİMLERİ HIZINI KESMEDEN DEVAM EDİYORpost_views_couzo Görüntüleme

kategorisinde, 11 Ekim 2014 - 11:39 tarihinde yayınlandı

Uşak Belediyesi Personel eğitimleri hızını kesmeden  devam ediyor

Uşak Belediyesi kentin marka şehirler arasına girmesi adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mutlu bir şehrin inşa edilmesi adına emin adımlar ile ilerleyen Uşak Belediyesi personelinin ve belediye yönetiminin de eğitimlerine önem veriyor.

belediye

Bu kapsamda belediyede yapılan birçok eğitim seminerinin ardından yeni bir eğitim programı daha gerçekleşti. Kalkınma Bakanlığı, Zafer Kalkınma Ajansı ve Uşak Belediyesi ortaklığında gerçekleşen hibe destekli projeye Uşak Belediyesi birim müdürleri katıldı. Atatürk Kültür Merkezi’nde eğitmen Saadet Özdilek’in verdiği eğitimde “Güçlü İletişim Kaliteli Eğitim” konusu işlendi. Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan kurum içi eğitimler ile hizmet kalitesini en iyi noktalara getirmek istediklerini bildirdi. Kurumsal bir beleidye hedefi ile çalıştıklarını vurgulayan Cahan, ” Uşak Belediyesi vatandaşlarına en iyi şekilde hizmet vermek adına elinden gelen ne varsa yapmaktadır. Bir yandan ortak akıl adına vatandaşlarımız ile sürekli iç içe olup proje üretirken, diğer yandan personelimizin ve belediyemizin yönetimi ile ilgili kalite standartlarını arttırıyoruz” dedi. Yakın bir zamanda eğitimlerin faydalarının alacaklarına inandıklarının altını çizen Cahan, eğitim veren profesyonel eğitimcileri de personele kaliteli hizmet açısından artı sağlayacağına dikkat çekti. Bundan sonra da belediye çalışanlarının kişisel ve kurumsal gelişimleri için eğitim çalışmalarına devam edeceklerini dile getiren Cahan, ” Uşak Belediyesi gelişime açık ve gelişmeleri yakından takip eden bir belediyedir. Bu nedenle gerek mevzuatlar, gerek yasalar, gerekse çalışmalar hakkında son bilgileri takip etmeli ve vatandaşlarına en iyi şekilde hizmet vermelidir. Bu düşünceler ile eğitimlerimize ara vermeden devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Hizmet kalitesi için

Uşak Belediyesi’nin tüm birimleri ile hizmet kalitesini en iyi noktalara getirmek için çalışmalarını gerçekleştirdiğini ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, ” Belediyemiz İlimizin yaşanabilir ve mutu kentler arasında yerini alabilmesi adına durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek projelerimiz ile gerekse vatandaşlarımız ile beraber belirlediğimiz sorunların giderilmesi ile kentimiz yolunda emin adımlar ile devam etmektedir. Hedeflerimiz için şimdiden büyük mesafeler kat ettiğimizi müjdelemek isterim. Diğer yandan belediyemizin gerek sahada gerekse hizmet binasında kaliteli hizmet vermesi en büyük hedeflerimizin arasında yer almaktadır. Mevzuatlara tam hakim ve konusunda uzman personel ile kaliteli bir hizmet anlayışının belediyemizde hakim olmasını hedeflemekteyiz. Bu nedenle eğitimlere son derece değer ve önem vermekteyiz. Son olarak yine ZEKA ve Kalkınma Bakanlığı işbirliği ile bir eğitim gerçekleştirdik. Birim müdürlerimizin katıldığı eğitimde güçlü iletişim ve kaliteli eğitim konularına değinildi. Eminiz ki bu eğitim ile müdürlerimiz son derece faydalı bilgilere sahip oldular. Biz bundan sonra da personelimizin en iyi şekilde yetişmesi ve kurumsal kültürün oturtulması adına eğitimlerimize devam edeceğiz. Bu durumdan en çok karlı olarak vatandaşlarımız çıkacak” dedi.

YORUM YAZBENZER HABERLER