UŞAK 27°C
Az Bulutlu

RAŞİT YILANCI TEKRAR MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYpost_views_covaj Görüntüleme

kategorisinde, 04 Ocak 2015 - 17:49 tarihinde yayınlandı

mhp

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Merkez İlçe Başkanı Raşit YILANCI yeniden aday olduğunu açıkladı.

”2004 Yılından 11.03.2012 tarihine kadar partimizin Merkez İlçe Yönetim Kurulunda muhasip olarak büyük bir gururla görev aldım. En son 11.03.2012 tarihinde yapılan Kongrede sizlerin teveccühü ile İlçe Merkez Başkanı olarak seçildim. Seçildiğim tarihten itibaren ben ve yönetimim büyük ölçüde gayretler içinde teşkilatımıza maddi ve manevi olarak hizmet etmeye çalıştık. 11.01.2015 tarihinde yapılacak İlçe Başkanlığı seçimlerinde tekrar ben ve yönetimim aday olmaya karar verdik. Bu dönemde her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardır. Biliyorsunuz Kongre öncesi ilçe başkanlığını seçerek delege tespiti yapılmasında ben ve yönetimimdeki arkadaşlarım asker delege konusundaki imajı silip adil bir delege ile seçimlere gidilmesi konusunda gerekli hassasiyeti göstermiştir.
Allah nasip eder eğer seçimleri kazanırsak önümüzdeki il başkanlığı konusunda bizler hiçbir il başkan adayının arkasında değiliz ve hiçbir sözümüz yoktur. Bunu herkesin bilmesini istiyorum. Aynı şekilde önümüzdeki milletvekilliği seçimlerinde de şu ana kadar ve bundan sonra çıkacak aday adaylarının da hiçbirine  söz verilmemiş ve verilmeyecektir.
11.01.2015 tarihinde yapılacak olan Merkez İlçe kongresi Uşak ilimize ve teşkilatımıza hayırlı olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyor hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum. Allah’a emanet olun.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE !”

YORUM YAZBENZER HABERLER