UŞAK 23°C
Az Bulutlu

SAADET PARTİSİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORpost_views_couyr Görüntüleme

kategorisinde, 23 Nisan 2015 - 22:17 tarihinde yayınlandı

Saadet Partisi Uşak milletvekili adayları saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Uşak esnaflarını, dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Saadet Partisi Uşak milletvekili adayları Milli İttifakta birlik çağrısında bulundular.

Adaylar gittikleri yerlerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştılar ve vatandaşlar Saadet Partisinin mecliste olmasının artık çok elzem olduğunu anladıklarını  dile getirdiler.

Saadet Partisi Uşak milletvekili adayları Ramazan Yavuz Acar ve İbrahim Dağgezen halkın bu tepkisini benimsemiş olmalılar ki Erbakan hocanın koalisyon hükümetini hatırlatarak esnaflara ve vatandaşlara yemeğin tarifi bizde size kalan sadece bizi ocağın başına göndermek için 7 haziran genel seçimlerinde Saadet Partisini desteklemek olduğunu belirttiler.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocanın talebeleri ve şehit başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun  dava arkadaşlarının birliktelikleriyle oluşan Milli İttifak olarak, çalmadık kapı bırakmayacak ve halkın saadet ve selameti için  inşallah hayırlı çalışmalara imza atacağız dediler.

Özellikle kahvehanelerdeki kalabalık vatandaşlar, Saadet Partisi heyetine ve milletvekili adaylarına çok ilgi ve yakın alaka göstererek 7 haziran genel seçimlerinde Milli İttifak’ın iktidara gelmesi için oyum Saadet Partisi’ne dediler.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER