UŞAK 26°C
Açık

SAADET PARTİSİNDEN GAZETECİLERE KAHVALTIpost_views_couyf Görüntüleme

kategorisinde, 12 Ocak 2015 - 18:54 tarihinde yayınlandı

YUNUZ BAŞKAN

Saadet Partisi Uşak İl Başkanlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kahvaltı etkinliği düzenlendi.
Uşak’ta yazılı ve görsel basının temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuşan Saadet Partisi Uşak İl Başkanı Yunus Acar, yılın 365 günü gerek üzücü gerekse sevindirici haberlerle kamuoyunu yalnız bırakmayan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için toplandıklarını belirtti.
Ayrıca Yunus Acar, çoğu vatandaşın sabah kahvaltı bile yapmadan gazetelere göz atma alışkanlığında olduğunu belirtirken, basın mensuplarının her türlü hava şartlarına rağmen topladıkları haberleri kamuoyuna duyurmak için gösterdikleri çabanın göz ardı edilemeyeceğini de ifade etti.
Yunus Acar konuşmasına şu şekilde devam etti:
“Bendeniz bu değerli hizmetlerinizden dolayı çok değerli gazete temsilcileri kardeşlerimi kutluyorum ve kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Daha nice kutlamalarda beraber olmak, bundan sonraki yaşantınızda aileniz ve sevdiklerinizle mutlu, mesut ve sağlıklı günler temenni ediyor, Saadet Partisi adına hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM YAZBENZER HABERLER