UŞAK 26°C
Açık

SMMM DEN CHP Yİ ZİYARETpost_views_covaa Görüntüleme

kategorisinde, 14 Aralık 2014 - 16:39 tarihinde yayınlandı

Ugur_ALBAYRAK_Bsk [640x480]

CHP Kadın Kolları ve ilçe başkanlarının da bulunduğu ziyarette CHP İl Başkanı Horasan, memnun kaldıklarını söyledi, teşekkürlerini sundu.
S.M.M.M. Odası Başkanı Uğur Albayrak:”Daha önce birkaç sefer sizin de ziyaretiniz olmuştu. Ülkenin içersindeki bazı sorunları sizlerle paylaşmak için gelmiş bulunmaktayız. 2015’te milletvekili seçimleri olacak biz de siyasileri ziyaret edip kendi düşüncelerimizi dile getirmek istedik.” dedi.

Başkan Horasan:”Siz genel anlamıyla hesap kitap işleriyle uğraşan insanlarsınız. İşsizlik konusunda, okuma yazma oranlarında, tarım arazilerinde ve diğer istatistiklerde de diğer ege illerine göre ileride olduğunu göremiyoruz. Siz sivil toplum örgütleri veya odalar, dernekler olarak buradan Ankara’ya giderek Uşak’ı temsil eden, oraya kanun yapmaya giden milletvekilleri üzerinde de bir baskı unsuru olma özelliğiniz var. Halkımız bize muhalefet partisi olarak bir görev verdi. Sizi biz bu dönem için muhalefette bırakıyoruz, AK Partiyi de iktidar yapıyoruz. Onlar icra makamı, biz de muhalefet olarak  eksiklerini söyleyeceğiz. Umarım sayın vekillerimiz Uşak’ı Ankara’da iyi temsil eder de diğer şehirlerdeki gibi işsizliğimiz azalır, sanayimiz çoğalır, milli gelir çoğalır, bankalardaki paralar azalır sanayiye yönlenir. Biz CHP olarak Uşak’taki insanların mutlu olması için, yoksulların daha iyi koşullara kavuşturmak için, işsizlerin iş bulması için her desteğe varız.” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER