UŞAK 21°C
Mevzi Sağanak

TV DE SİYASİ PROPAGANDAYA TEPKİpost_views_covdm Görüntüleme

kategorisinde, 23 Nisan 2015 - 17:29 tarihinde yayınlandı

MİL

AK Parti Uşak Milletvekili adayı ve Milat Dizisi yapımcısı Eyüp Gökhan Özekin, Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde CHP propagandası yapıldığını söyledi. Poyraz Karayel’in dün akşam yayınlanan bölümünde CHP’nin ‘Milletçe alkışlıyoruz’ sloganının gösterilmesini doğru bulmayan AK Parti Uşak Milletvekili adayı Eyüp Gökhan Özekin, “Sapına kadar AK Partiliyiz ve devletin kanalı TRT’de bir dizi yayınlıyoruz. Burada oy veren ve vermeyen herkesin hakkı olduğu için parti propagandası yapmayacağız. Fakat Milat’ta Uşak’ı tanıtacağız” dedi.  Banaz’daki aday tanıtım toplantısında, ilçeye yapılacak yatırımlar hakkında bilgi veren Özekin, Murat Dağı’nın kayak merkezi olacağını vurguladı.

POYRAZ KARAYEL’DEKİ CHP PROPAGANDASINI DOĞRU BULMADI

TRT 1’de yayınlanan Milat dizisinin yapımcısı olan AK Parti Uşak Milletvekili adayı Eyüp Gökhan Özekin, Doğan Grubu’nu televizyon dizilerinde dahi CHP propagandası yaptığını ve bunun siyasi etik açısından doğru olmadığını söyledi. Eyüp Gökhan Özekin, “Ben de bir dizi yapıyorum ve daha düşük bütçeli olmasına rağmen, Poyraz Karayel’den çok izleniyor. Milat dizisinde de bir tanıtım yapacağız ve sapına kadar AK Partili olduğumuz halde, kendi partimizin tanıtımını yapmayacağız. Çünkü bütün vatandaşlarımızın hakkının olduğu TRT’de dizi yayınlıyoruz ve burada parti propagandası yapmak bize yakışmaz. Milat’ta Uşak’ı tanıtacağız ve eminim muhalefet ilimizi tanıtmamızdan da şikayet edecektir. Kent merkezinde, Ulubey’de, Eşme ve Sivaslı’da çekim yapacağız. Eşme Belediye Başkanımız Hacı Mustafa Çetin, Uşak Valisi rolünde oynayacak” dedi. Muhalefetin halkın yararına olacak konularda da siyaseti ön plana çıkardığını anlatan Eyüp Gökhan Özekin, “Muhalefet her şeye itiraz ediyor ve bunların içinde hizmetlerimiz de var. Barıştan bahseden, bölücülük ve teröristlik yapan HDP’liler her şeye itiraz ediyor. CHP’nin arka bahçesi gibi olan MHP de itiraz ediyor. Zaten CHP her zaman itirazdan başka bir argüman ortaya koyamadı” diye konuştu.

MURAT DAĞI’NA KAYAK MERKEZİ YAPILACAK

“Muhalefetin tüm bu itirazlarına rağmen kervan yürüdü” diyen Özekin, şöyle devam etti: “Kervan yürürken, Banaz’da neler olacağını anlatmak istiyorum. Banaz ilçemize doğalgaz gelecek ve Hamamboğazında konaklama merkezi yapacağız. Murat Dağı’nı kayak merkezi kurulacak ve burası için Kayseri’den gerekli ekipmanı getirteceğiz. Turizmin yanı sıra tarımsal üretime de katkımız olacak ve bu kapsamda termal seracılık bölgede gelişecek. Selçuklu mimarisinde bir adliye binamız olacak. Banaz’daki Yarenlik kültürünü tüm Türkiye’ye yayacağız. Biz bunları yaparken muhalefet yine itiraz edecek. Fakat biz iyi niyetimizi bozmadan Cenabı Allah’a sığınarak çalışacağız. Çünkü tuzak kuranların en hayırlısı Allah’tır. Allah bize tuzak kuranların oyununu elbet boşa çıkaracaktır”.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER