UŞAK 21°C
Mevzi Sağanak

UFUK SAĞLIK-SEN DEN GÖKMEN KONSERİpost_views_covgi Görüntüleme

kategorisinde, 18 Ocak 2015 - 18:49 tarihinde yayınlandı

GÖKMEN

Uşak Ufuk Sağlık Sen, kuruluşunun birinci yılı olması sebebiyle düzenledikleri konserde Uşak halkını  sanatçı Gökmen ile buluşturdu.

Uşak Can Palas Düğün Salonunda düzenlenen konsere Gökmen hayranları büyük ilgi gösterdi. Gökmen’in, Alvarlı Efe Hazretlerinin ‘Sefinem gark oldu’ ve ‘Elif gibi dimdik dur’ gibi güncel bestelerine tüm salon neşe ile eşlik etti.

Sağlık personelinin aralarındaki birlik beraberliği artırmak için böyle bir konser programı tertib ettiklerini söyleyen Ufuk Sağlık-Sen Uşak İl Temsilcisi Mithat İşçi, “sendikamız 14 Ocak 2014’te kuruldu, kuruluşunun birinci yıldönümünde böyle bir etkinlikle tüm Uşak halkımızı yanımızda görmek istedik ve mutluluk duyduk, ülke genelinde tüm sağlık ve sosyal hizmet görevlilerinin, ayrımcılık yapılmadan Ufuk Sağlık-Sen çatısı altında buluşturmayı hedefliyoruz. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının ekonomik ve sosyal haklarını geliştirmeyi, mesleki gelişimlerinin ve yükselmelerinin önündeki engelleri kaldırmak, yenilikçi ve bilimsel nitelikli bir çalışma ortamı oluşturmak hedeflerimiz arasındadır” diye konuştu.

YORUM YAZBENZER HABERLER