UŞAK 21°C
Mevzi Sağanak

UŞAK CHP DE SON ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDIpost_views_couym Görüntüleme

kategorisinde, 27 Mart 2015 - 17:12 tarihinde yayınlandı

chp

CHP Uşak’ın Ulubey ilçesinden başlayarak tüm ilçelerde yaptığı ve Milletvekili aday adaylarını üyeleriyle buluşturma toplantılarının sonuncusunu Uşak Merkez’de gerçekleştirdi.

İstanbul Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Milletvekili Aday Adayı tanıtım toplantısına CHP Uşak İl Başkanı Ferit Celal Güray, Merkez İlçe Başkanı Asım Ersoy Özen, CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Milletvekili aday adayları, üyeler ve partililer katıldı.

Asım Ersoy Özen: CHP Uşak’ta 3 Vekili Hak Ediyor!

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından açılış konuşmasını yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Asım Ersoy Özen, ilçe toplantılarını en güzel şekilde gerçekleştirdiklerini, ön seçimle gelecek olan adayın halka ve tabana hitap eden bir vekil adayı olacağını belirterek CHP’nin Uşak’ta bir değil üç Milletvekilini hak ettiğini söyledi. Ak Parti’nin menfaat partisi olduğunu ifade eden Özen, CHP’li olmaktan gurur duyduğunu söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ferit Celal Güray: En Az İki, En Çok Üç İsim İşaretlenecek!

Ön seçimin önemli bir sınav olacağını kaydeden Güray, ön seçimde üyelerin en az iki, en çok üç aday adayının ismini işaretleyebileceğini, bunun dışında yapılan işaretlemelerde ise kullanılan oyun geçersiz sayılacağını belirtti. En iyi 3 aday adayının seçileceğini ifade eden Güray, aday adaylarına başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak:uşakhabermerkezi

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER