UŞAK 27°C
Az Bulutlu

UŞAK CHP İL BAŞKANI FERİT CELAL GÜNEY OLDUpost_views_covkd Görüntüleme

kategorisinde, 16 Ocak 2015 - 21:21 tarihinde yayınlandı

DEVİR

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanlığı görevinden Milletvekili aday adaylığı için istifa eden Bülent Horasan’ın yerine Ferit Celal Güney getirildi ve bugün CHP il binasında devir teslim töreni düzenlendi, törene CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Ulubey Belediye Başkanı Ali Rıza Ada, CHP Uşak Merkez İlçe Başkanı Asım Özen, CHP Milletvekili aday adayı Bülent Horasan ile çok sayıda partili katıldı. Yeni Başkan Ferit Celal Güney “Bireysel ve Benlik düşüncesi ile değil birlik düşüncesi ile bu görevi devir alıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin birlik ve beraberlik ve çalışma hariç her şeyi tamdır. Bu birlik ve beraberliği yöneticilerimiz, üyelerimiz ve CHP’ye gönül vermiş bütün gönüldaşlarımız ile yapacağımıza inanıyorum ve  bu azimli çalışma sonucunda 2015 yılında Cumhuriyet Halk Partisi iktidara getireceğiz, Bunun gayret ve çabasını sonuna kadar göstereceğiz” dedi.

Devir teslim töreninin yapılmasının ardından eski başkan Bülent Horasan’a plaket ve çiçek takdim edilirken Horasan konuşmasında “Seçimle beni bu göreve getiren, bizlere inanan bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Görevim boyunca sizlerin güvenine layık, kendini hizmete adamış bir başkan olmaya çalıştım. İstifa ettiğim için mutluyum çünkü bu göreve gelen Ferit Celal Güney’in bu görevi aynı güven ve istikrarla devam ettireceğine inanıyorum. AKP hükümetinin 12 yılda ülkeye verdiği zarar gözler önünde. Bu gidişata artık CHP iktidarı ile dur diyeceğiz ve demeliyiz” dedi.

Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz ise yaptığı konuşmasında İl Başkanlığı görevine getirilen Ferit Celal Güney’in görevini en iyi şekilde yerine getireceğini ve CHP’nin artık ülke gündeminde yaşanan sorunlara derman olma yolunda emin adımlarla yürüyeceğini ifade etti.
Devir teslimin ardından katılımcılar ve parti üyeleri özel bir salonda basına kapalı olarak durum değerlendirmesi yaptı.

YORUM YAZBENZER HABERLER