UŞAK 21°C
Mevzi Sağanak

UŞAK KAMU HASTANELER BİRLİĞİNDEN BASINA DAVETpost_views_covcg Görüntüleme

kategorisinde, 14 Ocak 2015 - 19:07 tarihinde yayınlandı

KHB

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kokteyl veren Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Uşak basınına, samimiyetle yaklaştıklarını ve basından da aynı samimiyeti gördüklerini açıkladı

 Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Genel Sekreterlik binasında Uşak basını onuruna bir kokteyl verdi. Atlı, “Her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden, yaşadığımız toplumla birlikte dünyadaki gelişmeleri bizlere doğru ve tarafsız aktaran, İlimizin gelişmesine, tanınmasına katkı sağlayan, sorunların çözümünde bizlerle birlikte yol alan tüm yazılı ve görsel alanda çalışan değerli basın mensuplarımıza teşekkür etmek adına, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ dolayısı ile Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak bu kokteyli düzenledik” dedi.

Her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden, yaşadığımız toplumla birlikte dünyadaki gelişmeleri bizlere doğru ve tarafsız aktaran, İlimizin gelişmesine, tanınmasına katkı sağlayan, sorunların çözümünde bizlerle birlikte yol alan tüm yazılı ve görsel alanda çalışan basın mensuplarına teşekkür etmek adına, 10 Ocak ,”Çalışan Gazeteciler Günü’’ dolayısı ile Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafında genel sekreterlik toplantı salonunda kokteyl düzenlendi. Kokteyle ulusal ve yerel basının temsilcileri ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı hastanelerin yeni yönetici ve müdürleri katıldı.
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı etkinliğin açılışında yaptığı konuşmada, “Sizlerle tatlı acı 2 yıl gibi bir süreci birlikte tamamladık. Samimi olarak herkese yaklaştığımız gibi siz değerli basınımıza olumlu yaklaşım sergiledik, sizlere Uşak’a ne için geldiğimizi ve hedeflerimizi anlatmak için gayret gösterdik. Aynı destek ve içtenliği sizden gördük bu nedenle samimiyetinize yürekten teşekkür ederiz. Arkadaşlarımızla bu hizmetin büyüklüğünü ve ne kadar yerini bulan yüce bir görev olduğunu iyice idrak etmeye çalıştık. Bu görevi yaparken sizlerin desteğine ihtiyacımız olduğunu hep dile getirdik getirmeye de devam ediyoruz” dedi.
Gazeteci bazı arkadaşlarımıza bu sağlık hizmetini gerçekleştirirken bize neden destek olmalılar konusunu konuştuk onlara şunu söyledik sizler uşakta yaşıyorsunuz Allah başımıza vermesin fakat sağlık hizmeti herkesin ihtiyaç duyacağı bir hizmet sektörü Sizler veya yakınınız bu hizmeti alırken gönül rahatlığı ile hastanelerimize girip çıkmak istemez misiniz. Tedaviniz güvenilir kolay ulaşılabilir bilgilendirmeye açık tertemiz ve titiz olsa nasıl olur.
Hepinizi gerçekten seviyoruz ve sevmeye devam edeceğiz, hepinize yürekten saygılarımızı sunar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlar nice yıllar mutlu huzurlu çalışmanızı temenni ederiz” dedi.
Ulusal ve yerel basının temsilcileri ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini bağlı hastane yöneticilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlik Genel sekreter Uzm. Dr. Yalçın Atlı’nın 2 yılı değerlendiren ve yeni döneme ait projeleri anlatan sunumu ardında kokteyl ve müzik dinletisi ile son buldu.

6666666666666666(1)

55555555555555(1)

YORUM YAZBENZER HABERLER