UŞAK 26°C
Açık

UŞAK SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISIpost_views_covdo Görüntüleme

kategorisinde, 06 Şubat 2015 - 23:35 tarihinde yayınlandı

A1

TKHK Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan ÖZGÜL Katılımıyla Uşak Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İnsan Kaynakları Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan ÖZGÜL, Emeklilik ve Sicil İşlemleri Daire Başkanı Bekir YİĞİT, Tabip Dışı Personel Atama Daire Başkanı Ertan YILMAZ , Verimlilik ve Kalite Yönetim Daire Başkanlığından  Ebru Duman’ın katılımı ile 5 Şubat 2015 Perşembe günü Uşak Devlet Hastanesi toplantı salonunda “Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi. Açılış konuşmaları ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın ATLI sunumu ile başlayan toplantıya Uşak İL Sağlık Müdürü vekili Barış S. YÜKSEL, Halk Sağlığı Müdürü Hasan KAYA, Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Tuncay ÖZTÜRK, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Ahmet MART , birliğimize bağlı sağlık tesislerinin Yöneticileri, Müdürleri ve Genel Sekreterlik uzmanları katıldı.

Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Genel Sekreterliğimize bağlı olarak hizmet veren sağlık tesislerimizde yapılan Tıbbi, idari ve mali çalışmalar, hastanelerin fiziki koşulları, tıbbi cihaz gereksinimleri ve personel ihtiyaçları değerlendirildi. Eşme ve Banaz ilçemizde yapımı devam eden hastane binaların inşaatları ile ilgili gelişmeler, uzun ve kısa vadede yapılacak olan projeler hakkında bilgi verildi. Yöneticiler,hasta memnuniyetini artırmaya yönelik sağlık hizmetinin aksatılmadan nasıl daha verimli olabileceğine yönelik karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

TKHK Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan ÖZGÜL toplantı değerlendirmesinde Uşak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinin iki yıllık zaman sürecinde hizmet odaklı çalıştıklarını ve kaynakların kullanımı noktasında verimli göstergelere sahip olduğunu gördük kısa zamanda iyi başarı kaydedildiğini söyleyerek, şöyle devam etti: Sağlık hizmetlerini nitelik ve nicelik olarak daha iyi seviyeye çıkarmak, halkımızın sağlık sorunlarına yerinde çözümler üreten iyi bir ekip kurulduğunun farkında olduklarını Uşak ‘da açılacak özellikli sağlık hizmetlerinin artırılması noktasında kurum olarak hem insan hem de finansal kaynak noktasında destek olacaklarını ifade etti.

Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı hastane gezisi ve katılımcıların hatıra fotoğrafı son buldu.

YORUM YAZBENZER HABERLER