UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

UŞAK SPORTİF YENİLDİpost_views_couyl Görüntüleme

kategorisinde, 27 Kasım 2014 - 15:28 tarihinde yayınlandı

22132759

FIBA Eurochallenge Kupası H Grubu’nda Uşak Sportif, Belerus’ta Tsmoki Minsk ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Tsmoki Minsk 85-73 kazandı.
FIBA Eurochallenge Kupası’nda çıktığı üç karşılaşmanın ikisini kazanıp birini kaybeden Uşak Sportif dördüncü karşılaşmasında Belerus’ta Tsmoki Minsk’e konuk oldu.
Uşak Sportif sahaya sakatlığı süren Orhan Hacıyeva ve izinli olan Carter’dan yoksun çıktı. Karşılaşmaya iyi başlayan taraf Tsmoki Minsk olarak göze çarptı ve dış atışlarla oyunun skor üstünlüğünü elinde geçirdi. İlk çeyrek sona erdiğinde skor 23-15 ev sahibi takım lehine sonuçlandı. İkinci çeyrekte üstünlüğü sürdüren Tsmoki Minsk soyunma odasına da 50-37 önde giden taraf oldu.
Üçüncü çeyreğe Uşak Sportif’in iyi başlaması beklenirken tam tersi bir tablo ortaya çıkınca Tsmoki Minsk farkı bir ara 21 sayıya kadar çıkardı. Uşak Sportif’in çabaları farkı kapatmaya yetmeyince üçüncü çeyrekte 72-54 Tsmoki Minsk lehine tamamlandı. Son çeyreğe girerken Uşak Sportif oyuna yeniden dahil oldu ve ilk dakikalarda farkı 7 sayıya indirmeyi başardı. Son dakikalarda sert savunma yapan Tsmoki Minsk farkın kapanmasına izin vermeyince karşılaşmayı Uşak Sportif 85-73 kaybetti.

YORUM YAZBENZER HABERLER