UŞAK 26°C
Açık

UŞAK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLULUĞUNDAN YARDIM ORGANİZASYONUpost_views_covqx Görüntüleme

kategorisinde, 03 Nisan 2015 - 18:29 tarihinde yayınlandı

üü

Uşak Üniversitesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu, Uşak ili Merkez Kaşbelen ve Karaağaç Köyü’ne yardım organizasyonu gerçekleştirdi. Çoğunluğu Uşak Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından toplanan yardım malzemeleri, Kaşbelen Köyü İlk ve Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile daha önceden görüşülerek tespit edilen öğrencilere ve öğrenci yakınlarına dağıtıldı. Kılık kıyafet, ayakkabı ve gıda malzemesinden oluşan yardım malzemeleriyle birlikte, Kaşbelen Köyü Anaokulu öğrencilerine de bizzat topluluk üyeleri tarafından oyuncaklar dağıtıldı.

İlgili organizasyona topluluk danışmanı ve başkanı eşliğinde yaklaşık 25 öğrenci katılarak yardım malzemelerinin dağıtılmasına ve öğrencilerle ilgilenilmesine katkıda bulundu. Ailelere yardımlar bizzat dağıtılarak hal hatır sorulup, kendileri ile hasbihâl edildi. Durumdan oldukça memnun olan aileler ve öğrencilerin teşekkürleri ve yüzlerindeki gülümseme görülmeye değerdi.

Uşak Üniversitesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu’nun gerçekleştireceği yardım organizasyonları ve çeşitli etkinlikler artarak devam edecektir.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER