UŞAK 21°C
Mevzi Sağanak

UŞAK’TA ÇÖP TAKSİ UYGULAMASIpost_views_couzw Görüntüleme

kategorisinde, 10 Ekim 2014 - 2:04 tarihinde yayınlandı
Uşak’ta günün 24 saati kentin temizliği için çalışan belediye ekipleri teknik ekipmanlar ile de kentin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor.
çöp taksii

– Uşak’ta günün 24 saati kentin temizliği için çalışan belediye ekipleri teknik ekipmanlar ile de kentin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor.

Dar sokaklara da daha iyi hizmet etmeyi hedefleyen Uşak Belediyesi mini çöp taksiyi de hizmete soktu. Konu hakkında bilgi veren Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak’ın her yerinin daha temiz olması için durmaksızın çaba verdiklerini bildirirken, bu konuda ne gerekiyorsa yapıldığını iletti. Mutlu bir kentin ortaya çıkmasında temizliğin önemine değinen Cahan, “ İlimizin marka değerinin artması için projelerimizi hayata geçirmek adına büyük mesafeler kat ettik. Bütün projelerimizin takipçisi olarak çalışmalarımızda titiz bir yöntem izliyoruz. İlimizin gelişmesi ve herkesin mutlak surette mutlu olması sadece projeler ile değil; kentin ihtiyaçlarının da giderilmesi ile söz konusudur. Bu nedenle temizlik gibi ciddi bir kalemde de hassas davranıyoruz” dedi. Uşak’ta dar sokaklarda bazen temizlik ekiplerinin girmesinde sorun yaşandığının altını çizen Cahan, mini çöp taksi ile bu sorunun çözüldüğüne dikkat çekti. Bundan sonra da temizlik konusunda aynı ciddiyet ve takipçilik ile yollarında devam edeceklerini aktaran Cahan, “ İlimizde temizlik adına bütün teknik doneleri en iyi şekilde değerlendireceğiz. İhtiyaçlarımızı göz önünde tutarak personel ve cihazların sağlanmasına vesile olacağız. Vatandaşlarımızın da temizlik ile ilgili taleplerine hemen müdahale edeceğiz. Bu nedenle hemşehrilerimiz gördükleri en küçük sıkıntıyı bile bize bildirmeleri gerekmektedir” ifadesini kullandı.

YORUM YAZBENZER HABERLER