UŞAK 23°C
Az Bulutlu

UTSO DA SEKTÖREL DEĞERLENDİRME TOPLANTISIpost_views_couwk Görüntüleme

kategorisinde, 27 Mart 2015 - 17:16 tarihinde yayınlandı

RE

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası(UTSO) meslek komite başkan ve başkan yardımcılarının katılımıyla sektörel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

utso-toplanti
UTSO toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda meslek komitelerinin çalışmaları ve sektörel talepleri değerlendirildi. Her ay meslek komite başkanları ile yönetim kurulunun bir araya gelerek sektörlerin sıkıntılarını ve taleplerini istişare edeceklerini belirten UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KUVVET, meslek komitelerini sektörlerin nabzını tutan ve odanın en önemli birimi olarak tanımladığını belirtti. Üyelerin taleplerini meslek komitelerine iletmesini istediğini belirten KUVVET “Üyelerden gelen her türlü talebi dinliyor ve çözüm odaklı yaklaşım ile ele alıyoruz. Amacımız, üyelerimize kaliteli hizmet sunmak. Bu amaçla, meslek komitelerin yönetim ile işbirliği içerisinde çalışması çok önemli.” dedi.
2015 yılı itibariyle kişisel gelişim eğitimlerine ve fuarlara ağırlık verdiklerini belirten KUVVET, meslek komitelerden gelen talepler doğrultusunda sektörlere yönelik daha spesifik konularda da eğitim düzenlemeyi amaçladıklarını belirtti. Meslek komitelerinin gerçekleştirdiği üye ziyaretleri ile üyelerin ihtiyaç analizinin oluşturulduğunu belirten KUVVET, odanın hizmetlerine bu ziyaretlerdeki taleplerin yön verdiğini söyledi

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER