UŞAK 23°C
Az Bulutlu

UTSO DAN BAU FUAR GEZİSİpost_views_covdp Görüntüleme

kategorisinde, 20 Ocak 2015 - 19:59 tarihinde yayınlandı

BAU

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası,  inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerine yönelik Bau 2015 Yapı ve İnşaat Fuarı’na iş gezisi düzenledi.
19- 24 Ocak tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen fuara, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 32 ziyaretçi katıldı. 2 yılda bir düzenlenen ve inşaat sektörünün önemli fuarları arasında yer alan Bau Fuarı’na bu yıl 42 ülkeden 2 bin 15 firma katıldığını belirten UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KUVVET, son yıllarda inşaat sektörünün hızla büyüdüğünü ve bu büyümeye bağlı olarak sektörün yeniliklerinin yakından takip edilmesi gerektiğinin önemine değindi.
İnşaat sektöründe Uşak’ta hızlı bir büyüme olduğunu ifade eden KUVVET “İnşaat sektörünün üretim ve hizmet kalitesini uluslararası standartlara ulaştırması gerekiyor. Ayrıca, sektör yenilikçi bir anlayışla arz ve talebin yüksek katma değerli sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulması çok önemli. Bu nedenle üyelerimize yönelik bilgilendirme toplantıları ve fuar organizasyonları ile sektörün yeniliklerini takip etmeleri konusunda çalışmalar yapıyoruz.” dedi.
kaynak:usakajans

YORUM YAZBENZER HABERLER