UŞAK 27°C
Az Bulutlu

UTSO KADIN GİRİŞİMCİLERİ KURULU REKTÖRÜ ZİYARET ETTİpost_views_covmb Görüntüleme

kategorisinde, 13 Şubat 2015 - 20:31 tarihinde yayınlandı

KADIN

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Özgül Şeker Çiftçi ve üyeler Selma Üstündağ, Nuray Yılmaz ile Duygu Özyurt, Rektör Prof. Dr. Sait Çelik’i makamında ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Sait Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kadınların hayatın her alanında yer almaları gerektiğini söyleyerek Uşak gibi girişimci bir kentin kadınlarının da girişimci olduğunu belirtti. Uşak Üniversitesi olarak Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi olduğuna dikkat çeken Rektör Çelik “Üniversite olarak sivil toplum kuruluşlarıyla her türlü işbirliği içindeyiz. Yakın zamanda Uşak Üniversitesi Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezimiz ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Kadın Girişimciler Kurulu arasında bir işbirliği protokolü imzalayacağız. Bu protokol ile iş dünyası- akademik camia arasında başta bölgemizdeki kadın sorunlarının çözümüne yönelik olmak üzere, girişimcilik ve kadın girişimciler gibi birçok konuda ortak çalışmalar, paneller ve projeler yapacağız.”dedi.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Özgül Şeker Çiftçi ise Kadın Girişimciler olarak Uşak Üniversitesi ile her türlü çalışmanın içinde olmak istediklerini vurgulayarak başta Rektör Çelik olmak üzere tüm üniversite personeline çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM YAZBENZER HABERLER