UŞAK 26°C
Açık

YALÇIN ATLI DAN HASTANE VE HASTALARA ZİYARETpost_views_covdy Görüntüleme

kategorisinde, 14 Ocak 2015 - 18:29 tarihinde yayınlandı

banaz

Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, Birliğe bağlı Uşak Devlet Hastanesi Sivaslı Devlet Hastanesi, Banaz Devlet Hastanesi yeni yönetimlerini ve ilçelerde bulunan hastane çalışanlarını ve hastalarını ziyaret etti.

Yalçın Atlı, yeni yöneticilerin yeni görevlerinde hayırlı olmasını, eski yöneticilerin bıraktığı bu sağlık hizmeti yarışında bayrağı daha iyi ve daha yükseklere çıkarmak için mücadele etmelerini istedi. Ziyaretlerde her şeyin yolunda gittiğini arkadaşların işlerine duydukları sevgi, samimiyet ve heyecanlarının gözlerinden okunduğunu bu heyecana sürekli katkı ve destek sağlayacaklarını onları bu ulvi görevde asla yalnız bırakmayacağını dile getirdi.

Hastane yöneticileri ziyaretten çok memnun olduklarını bu ziyaretlerin kendilerine moral sağladığını ve ekip ruhunu daha fazla hissettiklerini dile getirdiler. Bundan sonra kesinlikle canla başla çalışıp sağlık hizmetini en kaliteli hale getirmek için mücadele edeceklerini söylediler

Hastanelerde poliklinikleri acilleri ve hasta servislerini de gezen Yalçın Atlı hastalarla ve personellerle de sohbet etti. Onları dinleme fırsatı buldu. Yalçın Atlı hastane ziyaretlerinden çok memnun olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

kaynak:usakport

YORUM YAZBENZER HABERLER